Rodzinna, rekreacyjno-rowerowa Wielkanoc na Majorce 2022, 12-19.04

Coraz więcej z Was chce już pojechać z dziećmi i coraz więcej zapytań mamy o takie wspólne wyjazdy.

Śmiało można pogodzić taki wyjazd rekreacyjny tak aby z jednej strony pojeździć wspólnie ale też trochę móc dokręcić mocniej samemu/samej w drugiej części dnia.

Dla kogo?
Dla par z dziećmi w wieku: 8-12 (przedział wiekowy poglądowy, bardziej chodzi tu o umiejętności dobrej, samodzielnej jazdy na rowerze).

Będzie utworzona tylko 1 grupa wspólna, gdzie dorośli jeżdżą z dziećmi, spokojnie, rekreacyjnie, po łatwych trasach o jak najbardziej ograniczonym ruchu ale jednak ruchu samochodowym. Wszyscy jeździmy wspólnie, wycieczki są bardzo spokojne, trwają 2-3h.

A po powrocie z wycieczki, szybki lunch i po podziale w rodzinach, kto z kim idzie na plaże i lody a kto jedzie dokręcić kolejne 2-3h już trochę mocniej i w dorosłym gronie – wyruszamy na drugą część jazdy rowerem. Można też oczywiście skorzystać tylko z jazdy porannej, lub tylko z jazdy popołudniowej.

1 dzień – wszyscy jedziemy na długą, wspólna wycieczkę – 5-6h. 1 dzień – jedziemy na bardzo malowniczą ale też bardzo wymagającą trasę i to możemy zrobić tylko bez dzieci. Dzieci i tak nie dadzą rady jeździć 7 dni na 7.  Reszta rzeczy będzie zależała od chęci i ustaleń bieżących z grupą. Podaję bardzo ogólne założenia aby przedstawić ideę wyjazdu rowerowo-rodzinnego.

UWAGA: Nie organizujemy opieki – w trakcie popołudniowej sesji dla Waszych pociech, musicie się albo dogadywać w parach albo wspólnie z innymi uczestnikami ustalić opiekę nad młodzieżą. Jest też to jedna, wspólna, rekreacyjna, grupa rodzinna. – którą prowadzę, nie ma rozdziału grupy ze względu na zaawansowanie.

Ilość osób – max 3-4 rodziny, czyli 12-13 osób, w tym 4-5 dzieci.

Co 2 dni – 18.00 – wspólny trening OpenWater, dla dzieci i dorosłych.

Termin?
12-19.04.2022r

Zapraszam, ilość miejsc ograniczona.

Więcej wpisów