Dzień wylotu i pierwsze kroki na wyjeździe

Tak na wstępie: jeszcze nikt nigdy się nie zgubił, o nikim nie zapomnieliśmy, nikt na „poleciał za daleko” ani nie przespał stacji :xD. Więc, nie martw się na zapas i poddaj się fali!

W zależności od tego skąd leci grupa i jak jesteśmy umówieni (co wyjazd jest inaczej i tę informację ustalamy bliżej wyjazdu) to zawsze czekam na Was na lotnisku.

Bilet na lot – musisz kupić sobie samodzielnie i można to zrobić np. ze strony SkyScanner – https://www.skyscanner.pl/ lub na stronie RYANAIR – https://www.ryanair.com/pl/pl/. Najczęściej latamy „Rajanem”, bo loty są i z Wrocławia, i z Berlina, i z Katowic.

W Palmie, cześć wychodzi wcześniej, cześć później nic się nie martwcie: WSZYSCY widzimy się na lotnisku w punkcie „MEETING POINT”. Jest tylko 1 taki punkt, więc nie można się pomylić.

Jak już się wszyscy spotkamy to razem jedziemy do Port de Alcudia i tam na miejscu rozlokujemy się do poszczególnych domów.

Na miejscu, po przyjeździe w każdym domu będą czekały na Was: owoce, pieczywo, dżem, miód, jajka, bekon, masło, olej,  może coś jeszcze, tak aby po przyjeździe nie było potrzeby nagłego robienia zakupów, szukania restauracji itd.

Rowery odbieramy albo z wypożyczalni albo wypożyczalnia nam podwozi, to zależy od ustaleń.

Więcej wpisów