ROWER – zabrać swój czy wypożyczyć?

Jak co roku, zapraszamy Was na obóz triathlonowy  do niezwykle malowniczej, nadmorskiej miejscowości Port de Alcudia, gdzie jak co roku będziemy jeździć po krętych, urozmaiconych drogach słonecznej Majorki!

Aby porządnie rozkręcić nogę przed sezonem – niezbędny jest rower!!! – to dosyć oczywiste :). Sedno rozważań to to czy zabrać swój czy wypożyczyć na miejscu. Zabierając swój, pamiętajcie żeby już przy zakupie biletu lotniczego o tym pomyśleć i jest to koszt, w zależności od linii lotniczych to ok. 570pln w obie strony. Możecie też rower wypożyczyć w miejscowej wypożyczalni. Koszty wypożyczenia to od 110euro/tydzień. 

Polecamy tę opcję, szczególnie, że wypożyczalnie co roku inwestują w nowy, sprawdzony sprzęt,  a na miejscu będzie czekał na Ciebie rower, który dostosują do Twoich potrzeb. No i masz pewność, że bagaż rowerowy nie zginie na lotnisku a rower będzie po serwisie i gotowy do jazdy.

Namiar na sprawdzoną wypożyczalnię ECOBikesMALLORKA –  TUTAJ sprawdź ich ofertę! 

Aby wypożyczyć rower w ECOBIKES – skontaktuj się z wypożyczalnią i powołaj na nas, wtedy wszystkie rowery będą czekały na czas, przygotowane na nasz przyjazd lub zostaną dowiezione do Twojego miejsca zamieszkania.

Wypożyczalni jest mnóstwo ale zaufaj nam i wypożycz u nich, jest w okolicy naszego zamieszkania, są mili, uprzejmi, fachowi i bardzo dobrze wypadają cenowo (najlepiej)!

Pozdrawiam,

Tomasz Sakuta

W przypadku dodatkowych pytań: [email protected] lub tel: 603781012

Więcej wpisów